Mieszkanie 3 pokoi 165 m² Tsada, Cypr

$1,49M
$9,044/m²
;
In CRM: 15614
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

Cena za m²
    $9,044/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    165 m²

Opis

Dojazd przez cieniowany prywatny dziedziniec, ta nieruchomość sky- high szklane ściany wypełniają otwarte przestrzenie z światłem słonecznym, zatopiony salon 4,5m- wysokie sufity służące do zwiększenia światła i objętości. Dostępne w układach dwu- i trzypokojowych, wewnątrz / na zewnątrz życia jest priorytetowo; kuchnia płynnie rozciągająca się na duży pokład wokół prywatnego basenu nurkowego, idealny do leżaków, rozrywki i jadalnia fresco. Ta nieruchomość jest częścią luksusowego stylu życia ośrodek mieszkalny, który pochodzi z wielu korzyści i światowej klasy obiektów, w tym; 18-dołkowe pole golfowe z współczesnym Clubhouse, cel wellness Spa, boisko sportowe, zakwaterowanie w stylu hotelowym, centralny plac z jadalnią i butików. Dom korzysta z 3 sypialni, 3 łazienek, kuchnia, pokój dzienny, jadalnia, recepcja, na zewnątrz, prywatny basen miejsca parkingowe, piękny ogród itp.. W sercu Minthis chodzi o wzbogacenie; ponadczasowy duch krajobrazu oferuje prawdziwy eskapizm, gdzie czas jest skarbem, który ma być spędzony na doładowaniu i ponownym połączeniu. Pionierska architektura jest wypełniona światłem i energetyzująca, zaprojektowana tak, aby oprawiać panoramy poruszające duszę i łączyć mieszkańców z wyrafinowaną prostotą autentycznego cypryjskiego życia. Odpoczywa w zapierającym dech w piersiach wzgórzu lokalizacji, z widokiem czarujące wioski, majestatyczne góry i winnice pod niekończącym się niebem, Minto redefiniuje holistyczne życie. W tym rekreacji mieszkalnej, obejmowanej przez ziele zapachowe i widoki panoramiczne, każdy dom jest arcydziełem, każdy oddech jest odnawialny i każda chwila jest piękna. W ciągu dnia, wypełnij swoje godziny przygodą, od golfa, kolarstwo górskie, jazda konna do szlaków przyrodniczych, sklep i towarzyskie w Plateia lub zanurzyć się w spokoju wzgórza, gdzie wyrafinowane udogodnienia wellness i spokojne ścieżki prowadzą do innego poziomu dobrobytu. W nocy łykać lokalne wino, aby żyć muzyką i zagubić się w aksamitnej plandece nieba, rozgrzanej nieskończenie gwiazdami.