Dom 7 pokojów 500 m² Asgata, Cypr

$979,474
$1,959/m²
;
In CRM: 28471
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 051 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Urządzenia domowe
  • Balkon

Opis

Na sprzedaż: Przestronny dom rodzinny w Asgata Odkryj ten imponujący dom odsprzedaży, oferujący 500 m2 wewnętrznej powierzchni mieszkalnej, idealny dla rodzin poszukujących komfortu i miejsca na wzrost. Ta rezydencja posiada 7 sypialni i 4 łazienki, zapewniając mnóstwo miejsca dla każdego. Obiekt obejmuje również piwnicę, która zapewnia dodatkowe składowanie lub potencjalne obszary mieszkalne. Ten dom położony jest w uroczej miejscowości Ascata, w którym znajduje się duży park z prywatnym basenem, idealny do spędzania słonecznych dni. Obszar znany jest z pięknych krajobrazów i przyjaznej atmosfery społeczności. Mieszkańcy korzystają z spokojnego otoczenia, będąc nadal blisko niezbędnych udogodnień, w tym lokalnych sklepów i szkół. Ten nieumeblowany dom pozwala na zaprojektowanie przestrzeni, aby dopasować swój osobisty styl. Jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno prywatność, jak i dostępność. Ta nieruchomość jest fantastyczną okazją, aby nie być pominiętym. Zaplanuj oglądanie dzisiaj, aby doświadczyć uroku tego pięknego domu w Ascata.