Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Pano Polemidia, Cypr

Pano Polemidia, Cypr, Pano Polemidia Community
$389,979
$5,000/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $5,000/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Opis

Ten nowoczesny, pięknie zaprojektowany penthouse jest położony w cichej okolicy w ekskluzywnym budynku butikowym zaledwie sześć rezydencji, oferując wyjątkową prywatność. Oferuje hojny weranda i 40 m ² ogród dachowy z zapierającym dech w piersiach widokiem panoramicznym, idealne miejsce zarówno dla stylowych rozrywki i spokojnego relaksu.

Lokalizacja na mapie

Pano Polemidia, Cypr, Pano Polemidia Community

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?