Penthouse z 2 sypialniami 97 m² Ypsonas Municipality, Cypr

Ypsonas Municipality, Cypr
$378,161
$3,899/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,899/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Prawdziwe odbicie nowoczesnej architektury, która zapewnia równowagę między eleganckim wzornictwem a efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Od eleganckiej i stylowej zewnątrz do optymalnej konstrukcji wnętrz, każdy szczegół został starannie przemyślany, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni i połączyć komfort, przytulność i funkcjonalność, a jednocześnie oferując wspaniałe widoki na morze cieszyć. uwzględnianie zasad architektury bioklimatycznej w celu osiągnięcia efektywności energetycznej klasy A, zgodnie z krajowymi ramami prawnymi. Składa się z materiałów wysokiej jakości, aby zapewnić, że spełnia wysokie standardy, jest trwały, opłacalny i zrównoważony. Tylko sześć jednostek w sumie - dwa 1-pokojowe apartamenty i cztery 2-pokojowe apartamenty zapewniające ekskluzywne i intymne doświadczenie życiowe, co pozwala na duży stopień prywatności i przestrzeni osobistej dla mieszkańców, co jest idealnym miejscem, aby nazwać dom. Ta jednostka posiada ogród na dachu 38 metrów kwadratowych. 3kW panele fotowoltaiczne są wliczone w cenę. Dostawa - listopad 2025