Mieszkanie 1 pokój 72 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$313,165
$4,350/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

• Adres
    Andrea Araouzou, 41

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,350/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Opis

Projekt ten znajduje się w regionie Kato Polemidia, w Limassol, w pobliżu Limassol Mall. Składa się z 12 (11 z 1 sypialni i 1 z 2 sypialni) luksusowe nowoczesne apartamenty, każdy z zadaszonym parkingiem. Niewielki rozmiar budynku daje rezydentowi wyjątkowe uczucie wyłączności i bezpieczeństwa. Ta jednostka posiada ogród na dachu 41 metrów kwadratowych. Dostawa - czerwiec 2026.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?