Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$307,256
$2,983/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $2,983/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Ten ekscytujący nowy projekt jest idealnie położony w bardzo wysuniętym obszarze. Lokalizacja oferuje doskonałą równowagę wygody i dostępności, co stanowi doskonały wybór zarówno dla właścicieli domów, jak i inwestorów. Rozwój korzysta z doskonałych połączeń drogowych, oferując bezpośredni dostęp do My Mall Limassol, Limassol General Hospital i innych niezbędnych usług w ciągu kilku minut. Każda jednostka posiada dedykowany zadaszony zadaszony parking, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo codziennego życia.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?