Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Pyla, Cypr

Pyla, Cypr
$289,985
$3,372/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,372/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Położony w najlepszej lokalizacji Pyla. Jeden z jedynych projektów mieszkalnych z panelami fotowoltaicznymi dla każdego mieszkania. Do dyspozycji Gości jest szeroki asortyment apartamentów 1-3 sypialnie, w tym apartamenty ogrodowe z prywatnym jacuzzi i duplex na dachu. zaledwie 20 minut jazdy od Agia Napa i tylko 20 minut jazdy do międzynarodowego lotniska. Dostawa - listopad 2025

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?