Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$236,351
$2,364/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

• Adres
    Leoforos 1 Apriliou

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,364/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Trwa nowy projekt mieszkaniowy w bardzo wysuniętej części Larnaca-Aradippou, składający się z 11 stylowych i funkcjonalnych apartamentów przeznaczonych do komfortowego, nowoczesnego życia. Rozwój obejmuje 4 jednopokojowe i 4 dwupokojowe jednostki rozłożone równomiernie na pierwszym i drugim piętrze, wraz z 3 premium dwupokojowe apartamenty na trzecim piętrze, z których każdy posiada prywatny ogród dachowy idealny do relaksu i rozrywki na zewnątrz. Wszystkie apartamenty wyposażone są w własne zadaszone miejsce parkingowe i prywatny magazyn, zapewniając zarówno wygodę i praktyczność. Budynek prezentuje współczesną architekturę, wysokiej jakości wykończenia i dobrze przemyślane układy, które maksymalizują naturalne światło i przestrzeń. Położony w cichej, ale łatwo dostępnej dzielnicy, projekt jest w pobliżu szkół, supermarketów i głównych dróg, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla właścicieli domów, jak i inwestorów. Dostawa: grudzień 2026