Kawalerka 41 m² Tersefanou, Cypr

Tersefanou, Cypr
$135,902
$3,315/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,315/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010

Opis

Ten przytulny apartament w Tersefanou jest idealny do życia lub jako inwestycja. Położony na drugim piętrze cichego, dobrze utrzymanego budynku, oferuje 33m ² przestrzeni wewnętrznej, 8m ² weranda, wspaniałe widoki na morze i szereg udogodnień. Zbudowany w 2010 roku, apartament jest w doskonałym stanie, w pełni umeblowany, i posiada zadaszony parking, prywatną bramę wejściową i dostęp do wspólnego basenu. Dodatkowe dodatki: Apartament jest obecnie wynajęty za 600 €/ miesiąc, co czyni go wielką nieruchomością generującą zyski dla inwestorów.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?