Willa 3 pokoi 150 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$520,121
$3,467/m²
;
In CRM: 239963
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2024
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    305 m²

Opis

Marka Nowa 3-Sypialnia Willa w Konia - Prestige Lokalizacja • Prestiżowa okolica Konia - zaledwie 4 minuty jazdy do centrum miasta Pafos, Międzynarodowej Szkoły Pafos i wszystkich lokalnych udogodnień. • Szybki dostęp do autostrady - zaledwie 3 minuty do autostrady. • Ciche dzielnicy mieszkalnej - idealne dla rodzin i spokojnego życia. Cechy własności: • 3 sypialnie (wszystkie na pierwszym piętrze) • 2.5 łazienki - master en- suite + łazienka rodzinna + WC dla gości • Wewnętrzny obszar objęty: 150 m • Wykres: 305 m ² • Duża kuchnia, jadalnia i salon • Magazyn pod schodami • Duży zadaszony weranda i przestronny balkon na piętrze z widokiem na morze • Budowa szaf • Rezerwa na prywatną pulę • Nowa budowa Dodatkowe podświetlenia: • Idealny do stałego pobytu lub inwestycji • Nowoczesny design z funkcjonalnym układem • Blisko szkół, sklepów i udogodnień