Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$261,590
$2,616/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $2,616/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Aradippu. Ta nowa nieruchomość harmonijnie łączy nowoczesną elegancję, komfort i wygodę. Unikalne położenie kompleksu pozwoli Ci cieszyć się łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, takich jak szkoły, sklepy, kawiarnie i główne autostrady transportowe, zapewniając spokój i prywatność z dala od zgiełku miasta. Kompleks trzypiętrowy obejmuje zaledwie osiem znakomicie zaprojektowanych apartamentów dwu- i trzypokojowych. Podczas dekorowania każdego mieszkania, szczególną uwagę zwraca się na wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i eleganckie wykończenia. Przestronne otwarte układy, zalane naturalnym światłem dzięki dużym panoramicznym oknom, tworzą atmosferę harmonii i przestrzeni, łącząc przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną. Ponadto projekt zapewnia wszystko dla komfortu i przyjazności dla środowiska: klasa efektywności energetycznej A, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, panele słoneczne, okna z podwójnie szybami, projektowane łazienki i kuchnie. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym profesjonalistą, rodziną szukającą wygodnego życia, czy inwestorem szukającym niezawodnej własności, ten nowy kompleks będzie idealnym wyborem, oferując wyjątkowe połączenie wygody, stylu i funkcjonalności.

Lokalizacja na mapie