Mieszkanie 8 pokojów 675 m² Anarita, Cypr

Anarita, Cypr, Anarita
$2,42M
$3,578/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

Cena za m²
    $3,578/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    8
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    675 m²

Opis

Ten wspaniały dwór z ośmioma sypialniami i ośmioma łazienkami, o powierzchni 675 metrów kwadratowych, znajduje się na dużej działce ponad 7000 metrów kwadratowych. Jego piękna lokalizacja w miejscowości Anarita w pobliżu Pafos obiecuje spokój i ciszę, a jednocześnie, dzięki łatwemu dostępowi do drogi ekspresowej, mieszkańcy będą mogli szybko dotrzeć do centrum Pafos i międzynarodowego lotniska. Wchodząc do domu goście są witani przez jasne przytulne lobby, którego stylowy wystrój nadaje ton całej przestrzeni mieszkalnej willi. Przestronna kuchnia oferuje elegancki built- w meblach, a obok jadalnia jest doskonałym miejscem do przyjmowania gości. Pokoje posiadają atmosferę przytulności i komfortu, z przestronnymi garderobami i łazienkami z ekskluzywnym wykończeniem. Master sypialnia jest prawdziwym zakątkiem luksusu - tutaj znajdziesz przestronny układ, obszar spa, sauna, siłownia i oddzielny balkon z widokiem na morze i ogrody. Przestronny obszar w pobliżu domu musi odpocząć na świeżym powietrzu. Można zjeść w przytulnym dziedzińcu, namoczyć basen lub wędrować przez wspaniałe dobrze zadbane ogrody. Ta willa harmonijnie łączy nowoczesny luksus i elegancję, piękne widoki, jakość i komfort.

Lokalizacja na mapie

Anarita, Cypr, Anarita
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata