Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$569,303
$5,693/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

• Adres
    Agapinoros Avenue, NZ02 12

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,693/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Położony na terenie Aphrodite Hills, pierwszy i najbardziej popularny ośrodek golfowy na Cyprze, ten stylowy apartament na parterze w Theseus Village jest idealnym miejscem do życia i relaksu. Apartamenty z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami oferują harmonijne połączenie komfortu i stylu. Kompleks jest dogodnie położony obok głównego placu ośrodka, gdzie znajduje się cała niezbędna infrastruktura, w tym restauracje, kawiarnie, SPA, plac zabaw dla dzieci i boiska sportowe, korty tenisowe i pole golfowe. W apartamentach znajduje się otwarty salon i jadalnia z widokiem na werandę i mały ogród z prywatnym basenem - idealne miejsce na relaks w świeżym powietrzu w spokojnej i spokojnej atmosferze. Dom jest w pełni wyposażony w urządzenia i urządzony w eleganckim, neutralnym stylu. Ta rezydencja jest unikalną kombinacją klasycznej architektury i luksusowych wykończeń. Jego bliskość do dużej infrastruktury, w tym pola golfowego, klub i obiekty sportowe, sprawia, że jest idealny dla tych, którzy cieszą się aktywnego stylu życia, a jednocześnie doceniając prywatność i spokój umysłu.