Mieszkanie 4 pokoi 404 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$3,22M
$7,971/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

• Adres
    Aphrodite Avenue, 3 Aphrodite Hills Golf Course

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,971/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    404 m²

Opis

Ta oszałamiająca nowoczesna willa w ośrodku golfowym Afrodyta Hills znajduje się na dużej działce w wygodnym, cichym miejscu kompleksu na wschodnim płaskowyżu, oferując luksusowe widoki i pełną prywatność. Spacerując wzdłuż drewnianego mostu do głównego wejścia do willi, znajdziesz się w przestronnym salonie, jadalni i otwartej kuchni. W centrum tej dzielnicy mieszkalnej znajduje się nowoczesny stylowy kominek. W kuchni wyróżnia się indywidualny design i wysokiej jakości wykończenia i wyposażenia znanych marek. Na tym piętrze są również duże tarasy. Na niższym poziomie znajduje się przestronna sypialnia z oddzielną łazienką i strefą sportową. Ponadto, na tym piętrze znajdują się jeszcze trzy sypialnie z łazienkami, druga kuchnia i sala użytkowa. Ze wszystkich sypialni i pomieszczeń użytkowych jest dostęp do basenu. Na miejscu tego domu w Pafos znajduje się duży basen panoramiczny z miejscem relaksu i prysznicem, duży grill, a także dobrze zadbany ogród dojrzały. • Prestiżowa lokalizacja • Dostęp do infrastruktury ośrodka • Nowoczesne wykończenie • 4 sypialnie • Panoramiczny basen Zarezerwuj widok na ten dom!