Mieszkanie 3 pokoi 131 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$399,146
$3,036/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,036/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

W spokojnej okolicy Petridia, Emba, na obrzeżach Pafos, powstaje nowy projekt mieszkaniowy, który uosabia nowoczesną wizję życia śródziemnomorskiego. Tylko sześć przestronnych apartamentów, znajdujących się na trzech piętrach, tworzą atmosferę prywatności, przytulności i harmonii, pozostając tylko kilka minut od dynamicznego centrum miasta. Architektura charakteryzuje się formami lakonicznymi i przemyślanymi proporcjami. Przestronne wnętrza płynnie przechodzą w duże pokryte werandy, a panoramiczne okna wypełniają pokoje światłem i otwartym widokiem na okolicę. Dla każdego apartamentu znajduje się zadaszony parking i magazyn, który zapewnia komfort i spokój. Projekt został stworzony ze szczególnym uwzględnieniem efektywności energetycznej: Klasa A, wysokiej jakości izolacja i nowoczesne technologie budowlane gwarantują komfort o każdej porze roku. Lokalizacja kompleksu doskonale łączy spokój przedmieść i bliskość centrum, plaże, szkoły i obszary rekreacyjne. Projekt ten będzie doskonałym wyborem dla rodzin poszukujących stałego mieszkania i dla inwestorów, skupiających się na długoterminowej wartości w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Pafos.