Dom 9 pokojów 400 m² Limnatis, Cypr

Cypr, Limnatis
$819,928
$2,050/m²
;
Data aktualizacji: 8.09.2025

Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    9
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    320 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    80 m²

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Opis

Dom rodzinny z 4 sypialniami + 1 oddzielne studio i 5 łazienek, położony na wzgórzu Ag. Fyla, zaledwie 5 minut jazdy od najlepszych szkół prywatnych w Limassol: The Heritage, The Island, Pascal.

Dom ma powierzchnię 320 m ², rozmieszczoną na trzech piętrach, na powierzchni 400 m ².

Na parterze: studio dla personelu z kuchnią i łazienką, duża sala kinowa, winiarnia, łazienka z prysznicem i 2 oddzielne garaże.

Pierwsze piętro: salon z widokiem na morze, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie użytkowe, przechowalnia i toaleta dla gości.

Drugie piętro: sypialnia z widokiem na morze, spacery w szafie i łazience, plus 3 sypialnie z dużą wspólną łazienką.

W obiekcie znajduje się przestronny weranda z widokiem na morze, basen ze zjeżdżalnią, sauna, siłownia, barbecue area oraz oddzielny pensjonat z jacuzzi i łazienką.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limnatis
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %