Dom 3 pokoi 150 m² Minden, Cypr

Minden, Cypr
$365,944
$2,440/m²
;
In CRM: 57647
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Położony zaledwie 450 metrów od plaży Dekeleia, ten dom został prawie całkowicie odnowiony zarówno zewnętrznie i wewnętrznie, i został utrzymany w doskonałym stanie przez właściciela. Obiekt posiada przestronne podwórko, dobrze utrzymane ogrody z przodu i z tyłu, i oferuje wystarczająco dużo miejsca do budowy basenu, jeśli to konieczne. Jest on sprzedawany jako - jest, w tym wszystkie meble, wyposażenie i sprzęt, wszystkie w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia wewnętrzna 120 m2 Pokryte Verandas 30 m2 Ogród / podwórze 120 m2 Dostępny 2 parking