Mieszkanie 2 pokoi 89 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$336,069
$3,776/m²
;
In CRM: 57563
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $3,776/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w regionie Kato Polemidia. Projekt składa się z 9 mieszkań. Główne cechy Klasa efektywności budynku A Elektryczny system bram sterowania Magazyn Parking zakryty Widok na morze z pierwszego piętra System fotowoltaiczny dla 2 pokojowych apartamentów Telefon wideo Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 77 m2 Pokryte werandą 20,1 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: W trakcie budowy Data zakończenia: październik 2026