Penthouse 4 pokoi 196 m² Agios Ioannis, Cypr

Cypr, Agios Ioannis
$785,961
$4,010/m²
;
In CRM: 235692
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,010/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    196 m²

Opis

Na sprzedaż: Ten przestronny penthouse z 4 sypialniami, 4 łazienkami w Agios Ioannis oferuje 142 m2 powierzchni mieszkalnej i 54 m2 werandy, łącznie 196 m2. Nieruchomość podzielona jest na trzy oddzielne apartamenty: dwie jednostki z jedną sypialnią i jedną jednostkę z dwoma sypialniami. Obecnie wynajmowany do marca 2026 r. zapewnia stały dochód z wynajmu. Dzięki wszechstronnemu układowi i doskonałej lokalizacji, ten penthouse jest doskonałą szansą inwestycyjną. ROI 8,17%

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?