Mieszkanie 1 pokój 61 m² Agios Ioannis, Cypr

Cypr, Agios Ioannis
$318,977
$5,229/m²
;
In CRM: 56699
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $5,229/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Nowy projekt zlokalizowany w Agios Ioannis, najbardziej aktywnie rozwijającym się obszarze działalności Limassol. Projekt ten składa się przede wszystkim z jednopokojowych apartamentów. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących więcej, ponieważ znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych centrów biznesowych miasta, gdzie największe firmy dążą do założenia się, co czyni go wielką szansą inwestycyjną. Projekt oferuje basen na dachu, siłownię, obszary grillowe i przestrzeń współpracy - wszystkie zaprojektowane do podnoszenia nowoczesnego życia miejskiego. Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 50,5 m2 Pokryte werandy 10,5 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: kwiecień 2027 r.