Mieszkanie 2 pokoi 109 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$347,112
$3,185/m²
;
In CRM: 235250
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $3,185/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

2- Sypialnia Apartament Żyjące i jadalne Salon i jadalnia jest zaprojektowany jako centralne miejsce gromadzenia, oferując zarówno komfort i styl. Duże szklane drzwi otwarte na przestronną werandę, umożliwiające naturalne światło do zalewania wnętrz i tworząc płynny przepływ między życiem wewnątrz i na zewnątrz. Proporcje sprawiają, że łatwo jest zaprojektować zarówno przytulny salon i elegancką strefę jadalną, doskonale nadaje się do rodzinnych wieczorów lub rozrywkowych gości. Kuchnia Bezszwowe połączenie z jadalnią, kuchnia jest wykonana z materiałów premium i nowoczesnych urządzeń. Jego układ maksymalizuje przestrzeń roboczą przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego w zasięgu ręki, co sprawia, że jest równie praktyczne dla szybkich posiłków lub skomplikowanej kuchni. Równowaga funkcjonalności i konstrukcji zapewnia, że kuchnia pozostaje sercem domu. Sypialnie Master sypialnia to prywatny rekolekcje z łazienką i dużą przestrzenią do przechowywania. Jasne i przestronne, oferuje bezpośredni dostęp do werandy w niektórych układów, tworząc uspokajające środowisko. Druga sypialnia jest wszechstronny i adaptowalny, działa jako pokój dziecka, pokój gościnny, lub biuro domowe - co mieszkanie nadaje się do różnych potrzeb stylu życia. Kąpiele Obok apartamentu znajduje się stylowa, rodzinna łazienka. Oba są zaprojektowane z wyrafinowanych wykończeń, wysokiej jakości oprawy, i układy, które wprowadzają w życie nieco spa- like komfort. Dodatki Przestrzeń balkonowa rozszerza salon na zewnątrz, podczas gdy praktyczne dodatki, takie jak prywatne przechowywanie i zadaszony parking zapewnia wygodę.