Penthouse z 1 sypialnią 106 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$184,932
$1,745/m²
;
In CRM: 235033
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $1,745/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Stylowe Urban Retreat - 1- Sypialnia Apartament Jednopokojowe mieszkanie jest przeznaczone dla tych, którzy cenią praktyczność, styl i nowoczesną elegancję. Idealny dla profesjonalistów, pary, lub jako inteligentna inwestycja, oferuje wyrafinowany dom w spokojnej zielonej społeczności zaledwie kilka minut od centrum miasta. Projekt i architektura Dzięki swojej koncepcji open- plan, apartament w pełni wykorzystuje przestrzeń i naturalne światło. Szerokie werandy rozciągają wnętrza na zewnątrz, podczas gdy rozbudowane okna ramują otaczające ogrody krajobrazowe. Wnętrza i wykończenia Jasny open- plan salon i jadalnia z nowoczesną kuchnią Komfortowa sypialnia z budynkiem - w szafie Elegancka łazienka z ceramiką premium i nowoczesnym wyposażeniem Jakość podłóg i wykończenia rafinowane w całym Styl życia i życie Doświadczenie Mieszkańcy korzystają z zadaszonego parkingu, prywatnego przechowywania, paneli słonecznych, stacji ładowania EV i dostępu do ogrodów krajobrazu z siłownią na zewnątrz. Ten dom jest doskonałą równowagą wygody miejskiej i naturalnego spokoju.