Mieszkanie 2 pokoi 121 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$313,012
$2,587/m²
;
In CRM: 56295
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

Cena za m²
    $2,587/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    121 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w bardzo ekskluzywnym i prestiżowym obszarze miejskim w Larnaca mniej niż 3 kilometry do Larnaca Beachfront Blue Flag Plaże. Dostępność Apartament 3. piętro 2 + 2 pokoje Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 31 m2 Niepokryta weranda 66 m kw. Ogród dachowy 64 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: Do grudnia 2026 r.