Mieszkanie 2 pokoi 104 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$243,454
$2,341/m²
;
In CRM: 56292
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

Cena za m²
    $2,341/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w bardzo ekskluzywnym i prestiżowym obszarze miejskim w Larnaca mniej niż 3 kilometry do Larnaca Beachfront Blue Flag Plaże. Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 24 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: Do grudnia 2026 r.