Mieszkanie 1 pokój 63 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$179,153
$2,844/m²
;
In CRM: 234495
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $2,844/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Ten 1 pokojowy apartament w Aradippou, Larnaca, oferuje nowoczesną przestrzeń życiową, która spełnia potrzeby współczesnego stylu życia. Apartament oferuje czyste linie i luksusowe wykończenia, podkreśla prywatność i komfort. Posiada przestronne wnętrza z ergonomicznym układem i dużym tarasem zapewniającym oszałamiające widoki i bezszwowe, odkryte doświadczenie w życiu. Mieszkanie jest częścią spokojnego środowiska wzmocnionego przez bujne ogrodów komunalnych. Znajduje się w doskonałej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Larnaca, Larnaca International Airport i pobliskich plaż, z doskonałą łączność przez autostradę do wszystkich głównych miast na Cyprze. Mieszkańcy korzystają z bliskiej bliskości do szkół, sklepów, banków i podstawowych usług, co czyni go idealnym domem lub możliwością inwestycji w szybko rozwijającym się obszarze.