Dom 4 pokoi 265 m² Souni Zanatzia, Cypr

Souni Zanatzia, Cypr
$794,685
$2,999/m²
;
In CRM: 55197
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    265 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    750 m²

Opis

Dom składa się z 4 sypialni i 4 łazienki. Główne cechy Słoneczny i elektryczny system podgrzewania wody Basen 4m x 8m. 1m bruk wokół domu i basen Pergola do parkowania Płytki ceramiczne na wszystkie podłogi i łazienki Przygotowanie ogrodu glebowego Klimatyzacja we wszystkich pokojach (jednostki podzielone) Przygotowanie instalacji grzewczej z grzejnikami (elektrycznymi) Przepis dotyczący instalacji paneli fotowoltaicznych Szczegóły dotyczące domu Parter 160 m2 Górne piętro 90 m2 Pokryte werandą 15 m2 Status: W trakcie budowy