Mieszkanie 3 pokoi 139 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$443,213
$3,189/m²
;
In CRM: 233165
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Cena za m²
    $3,189/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    139 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

ekskluzywny budynek mieszkalny położony w szybko rozwijającej się okolicy Kato Polemidia, Limassol. Ten nowoczesny trzypiętrowy rozwój oferuje doskonałą mieszankę spokoju i dostępności, zaledwie kilka minut od autostrady i blisko centrum handlowego Limassol. Projekt położony w jednym z najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się obszarów Limassol jest otoczony przez ważne wydarzenia, takie jak Miasto Dreams, nowy Golf Club oraz liczne wysoko profilowane projekty mieszkaniowe i komercyjne - co czyni go wyjątkową okazją zarówno dla właścicieli domów, jak i inwestorów. Każdy apartament został wykonany z uwzględnieniem szczegółów, zapewniając nowoczesny styl i komfort. Jakie zestawy Palma Residence osobno są ekspansywne balkony, które zapewniają dużą przestrzeń na zewnątrz dla relaksu i rozrywki. Te duże balkony zwiększają doświadczenie życia poprzez poszerzanie przestrzeni wewnętrznej, pozwalając mieszkańcom cieszyć się świeżym powietrzu z komfortu ich domów - coraz bardziej wysublimowaną cechą we współczesnym rozwoju miast. Dla tych, którzy szukają szczyt luksusu, apartamenty na trzecim piętrze wyposażone są w własne prywatne ogrody dachowe i baseny, oferując osobiste rekolekcje z widokiem na okolicę. Niezależnie od tego, czy cieszysz się prywatnym basenem, czy też leżysz na przestronnym balkonie, projekt zapewnia najwyższą jakość nowoczesnego życia. Oczekuje się, że budowa rozpocznie się pod koniec 2024 r., a jej przewidywany termin zakończenia wynosi 4 kwartał 2026 r.