Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$295,116
$2,612/m²
;
In CRM: 53222
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,612/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Luksusowy apartament dogodnie położony ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami w zasięgu ręki. Jest to idealny czas, aby zainwestować w nieruchomość, która obiecuje nie tylko wspaniałe środowisko życia, ale także lukratywny zwrot z inwestycji. Główne cechy Pierwsza lokalizacja Wspaniały widok na morze i góry z każdego mieszkania Bezpieczne inwestycje Wysokiej jakości wykończenia i nowoczesne udogodnienia, aby zapewnić maksymalny komfort Dostępność Apartamenty 2. piętro Powierzchnia wewnętrzna 89 m2 Pokryte werandą 24 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Stan projektu: W trakcie budowy. Data zakończenia: wrzesień 2024 r.