Dom 3 pokoi 160 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$802,716
$5,017/m²
;
In CRM: 52951
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    540 m²

Opis

Ten piękny bungalow znajduje się w miejscowości Emba składa się z trzech sypialni. Położony w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy przyjaznej rodzinie. Nieusuwalny dostęp do amenitów i centrum miasta. Zawiera zezwolenia na dodawanie basenu kąpielowego. Ten znakomity dom jest wspaniały dla stałego życia dla rodziny. Główne cechy Parking zakryty dla 2 samochodów Biuro / pokój zabaw Sala startowa Magazyn Urządzenia kuchenne Klimatyzacja Kominek System inteligentnego domu Nowoczesny design Przestronny plan otwarty Gated and ogrodzony System fotowoltaiczny