Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Trachoni Municipality, Cypr

Cypr, Trachoni Municipality
$589,996
$5,728/m²
;
In CRM: 52370
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,728/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze. Ten apartament składa się z otwartego planu życia i kuchni i ensuite sypialni. Główne cechy: Wspólnota gazowana Bramy wejściowe z kodem wejścia Concierge przy bramie Rozległe tarasy słoneczne Biuro sprzedaży na miejscu Ścieżki spacerowe Plac zabaw dla dzieci (zewnętrzny) Dwa duże baseny z jacuzzi Duży basen dla dzieci Parking samochodowy na powierzchni Korty tenisowe Duże obszary zielone Odbiór Bar przekąskowy Mini rynek GYM SPA (sauna / sauna parowa i pomieszczenia leczenia) 2 baseny dla dorosłych 2 baseny dla dzieci Prywatny krajobraz ogród Obszar dla dzieci Kort tenisowy Przylegające do publicznych terenów zielonych Klasa energetyczna A Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 79 m2 Pokryte werandą 24 m2 Niepokryta weranda 49 m2 Zakończono