Mieszkanie 2 pokoi 99 m² Ypsonas Municipality, Cypr

Ypsonas Municipality, Cypr
$419,214
$4,234/m²
;
In CRM: 48997
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.03.2026

Cena za m²
    $4,234/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w Ypsonas, Limassol. Projekt składa się z 6 dwupokojowych apartamentów z pięknym widokiem na morze. Apartamenty są przestronne, z otwartą kuchnią planu, w tym 1 WC gości, 1 łazienka, pokryte werandy, przechowywania i 1 zadaszony parking. Zapierający dech w piersiach widok na morze, dobrze zaprojektowane przestrzenie i wygodna lokalizacja są idealne. Główne cechy Panoramiczny widok na morze Okna z podwójnym szkłem termicznym Kuchnia otwarta Polistyren 8cm Parkiet w sypialni Szczyty kuchni granitowej Fotowoltaika Przepisy A / C Parking zakryty Magazyn Taras na dachu dla apartamentów na najwyższym piętrze Układ słoneczny ciepłej wody Zaopatrzenie w ogrzewanie elektryczne Dostępność Penthouses 3 piętro Powierzchnia wewnętrzna 78 m2 Pokryte werandy 21 m2 Ogród dachowy 52 m2 Stan: zakończony