Dom 4 pokoi 400 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$2,80M
$7,009/m²
;
In CRM: 28405
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 734 m²

Opis

Ta nowoczesna, pięknie zaprojektowana willa, położona na jednym z najwyższych punktów wschodniego Plateau Aphrodite Hills Resort, oferuje niesamowite widoki na Morze Śródziemne i 18-dołkowe pole golfowe. Ta fantastyczna willa, umieszczona w prestiżowej i spokojnej lokalizacji, oferuje pełną prywatność. Po wejściu do tej willi w sposób hali, można zauważyć duży otwarty plan życia, jadalnia i nowoczesna przestronna kuchnia wyposażona w nowoczesne urządzenia i granitowe blaty robocze. Duże tarasy usytuowane poza salonem i sypialniami willi zapewniają zapierające dech w piersiach widoki i pełen spokój. Willa jest harmonijna w kolorze i cieszy się ogromnym światłem przez wiele drzwi i okien. Willa posiada 4 sypialnie, wszystkie z łazienkami i szafy. Drzwi Patio otwarte z salonu na zewnątrz odkrywają duży basen i grill. Dla wszystkich, którzy wolą jeść na zewnątrz, grill lub po prostu cieszyć się śniadaniem przy basenie przytulne altana dodaje ostateczne pociągnięcia pędzla do wspaniałego doświadczenia na zewnątrz. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronna sypialnia, która oferuje dużą łazienkę i spektakularny taras z dwoma sypialniami położonymi na pierwszym piętrze i trzecią sypialnią na parterze. Willa oferuje klimatyzację i centralne ogrzewanie. Spacerując schodami na niższy poziom, znajdą Państwo przestronną salę gimnastyczną z wyposażeniem siłowni, łazienką i sauną. Willa została otoczona dojrzałymi drzewami, kolorowymi krzewami i roślinami.