Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Agios Ioannis, Cypr

Cypr, Agios Ioannis
$590,232
$5,223/m²
;
In CRM: 51173
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,223/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w historycznej dzielnicy Limassol - Agios Ioanios. Położony w pobliżu nowego Marina, w odległości spaceru od piekarni, stragany owocowe, apteki i inne sklepy. Główne cechy Inteligentny układ w każdym mieszkaniu Konstrukcja Premium i wykończenie pod klucz Pokryty parking i magazyn dla każdego apartamentu Wysokiej jakości materiały budowlane, płytki i hydraulika Panele słoneczne Oszklenie podwójne Fotografie w miejscach publicznych Ciepłe, wielowarstwowe fasady oszczędzające ciepło Efektywność energetyczna A Dostępność Penthouse 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 84,90 m2 Pokryte werandą 28,25 m2 Niepokryta weranda 4,35 m2 Ogród dachowy 64,60 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data dostawy: 2026