Mieszkanie 3 pokoi 222 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$944,372
$4,254/m²
;
In CRM: 48719
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,254/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    222 m²

Opis

prestiżowy projekt mieszkaniowy w samym sercu Limassol. W związku z czterema doskonale zaprojektowanymi budynkami, rozwój ten oferuje w sumie 32 dwuosobowe apartamenty, zapewniając ekskluzywny i spokojny styl życia dla swoich mieszkańców. Główne cechy 3 baseny zapraszające Miejsce do grillowania Plac zabaw dla dzieci Prywatny parking Pełny pakiet projektowy, wyposażony w w pełni wyposażone kuchnie, luksusowe szafy oraz zestaw wysokiej klasy urządzeń elektrycznych, w tym telewizorów, pralek i suszarek Pełne funkcje inteligentnego domu Dostępność Penthouse 3 piętro Powierzchnia mieszkalna 112 m2 Balkon 110 m2 Taras ogrodowy 85 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych w tym projekcie. Data zakończenia: czerwiec 2025 r.