Dom 4 pokoi 550 m² Amiantos, Cypr

Amiantos, Cypr
$2,01M
$3,649/m²
;
In CRM: 48838
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    550 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 800 m²

Opis

Ten pięknie zaprojektowany dom oferuje hojne obszary mieszkalne, które są idealne zarówno dla relaksu i rozrywki. Dzięki bogatemu, naturalnemu światłu i pluszowemu wyposażeniu, pomieszczenia te zapewniają ciepłą i przyjazną atmosferę na rodzinne spotkania lub wieczory spokojne przy kominku. Ucieczka do swojej wymarzonej willi górskiej, gdzie luksus i natura spotykają się w doskonałej harmonii. Ten wyśmienity obiekt oferuje najwyższą jakość życia na świeżym powietrzu, z dużym basenem, rozległe obszary ogrodowe, i wiele tarasów do delektowania zapierające dech w piersiach widoki. Lokalizacja: Kato Amiantos Ziemia: 2800 m kw. Powierzchnia pokryta: 550 m2 10 minut do Troodos 40 minut do Limassol FUNDUSZE WŁASNE 4 sypialnie En- suite 2 Salony 2 Obszary jadalne 2 kuchenki Basen En- suite patio 7 łazienek Jacuzzi Tarasy sceniczne 2 Garaże