Dom 4 pokoi 280 m² Xylotymbou, Cypr

Xylotymbou, Cypr
$885,349
$3,162/m²
;
In CRM: 25662
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    3 230 m²

Opis

Dom znajduje się w Larnaca, xylotymvou wsi, a dokładniej w British Sovereign Base. Xylotympou jest małą prowincją Cypru położoną w dzielnicy Larnaca, chociaż do 1917 roku była pod dystryktem Famagusta. Nazwa wsi pochodzi z odkrycia rzeźbionego drewnianego grobu ze wspaniałą rzeźbiarską reprezentacją Afrodyty i Artemis w 1882 roku. Ponadto wieś posiada wiele kościołów i pięknych klasztorów. Obiekt położony jest zaledwie 20 minut jazdy od międzynarodowego lotniska i 15 minut jazdy od pięknej Ayia Napa i Protaras. Nieruchomość ma ogromny ląd i dojrzały ogród. Jest to idealny dom dla rodziny żyć spokojnie i dla ludzi, którzy chcą dbać o swój ogród. Ogród i pole posiada elektroniczny system automatyczny. Dom został zbudowany w 2010 roku, ale jest w idealnym stanie.