Mieszkanie 3 pokoi 125 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$456,551
$3,652/m²
;
In CRM: 2519
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,652/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    125 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

3- Sypialnia Apartament - Przestronne życie z Elegant Design Żyjące i jadalne Duża przestrzeń mieszkalna i jadalna open- plan służy jako społeczne serce domu, otwierając się na hojnie wielkości weranda z dużą ilością miejsca na relaks na zewnątrz lub rozrywki. Kuchnia Designerska kuchnia oferuje wysokiej jakości wykończenia, blaty i kabineria, mieszania elegancji i funkcjonalności dla nowoczesnego życia rodzinnego. Master Sypialnia W apartamencie głównym znajduje się prywatna łazienka en- suite, built- in szafy, i bezpośredni dostęp do werandy, co sprawia, że prawdziwy rekolekcje w domu. Dodatkowe sypialnie Dwie dalsze sypialnie są jasne i przystosowane, idealne dla członków rodziny, gości, lub work- from-domowym ustawieniach. Kąpiele W apartamencie znajduje się stylowa en- suite, łazienka rodzinna i WC dla gości, wszystkie wykończone najwyższej jakości płytki i sprzęt sanitarny. Styl życia Apartament z trzema sypialniami jest idealny dla rodzin, które cenią sobie miejsce, elegancję i wygodę. Dzięki doskonałej lokalizacji, zrównoważonym cechom i wysokiej klasy wykończeniu, oferuje styl życia, który jest zarówno nowoczesny i praktyczny.

Lokalizacja na mapie

Kato Polemidion Municipality, Cypr