Nieruchomości komercyjne 916 m² Anglisides, Cypr

Anglisides, Cypr, Anglisides
$807,670
$882/m²
;
In CRM: 59889
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $882/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    916 m²

Opis

Niekompletny budynek w Agglisides w Larnaca. Nieruchomość znajduje się w pobliżu wielu udogodnień i usług, takich jak szkoły, banki, supermarkety, sklepy itp. Ponadto ma doskonały dostęp do autostrady. Składa się z piwnicy, parteru z mezzanine i pierwszego piętra. Piwnica składa się z miejsc parkingowych i magazynów. Parter składa się z siedmiu sklepów z mezzanine (o średniej powierzchni 70 m2). Pierwsze piętro składa się z pięciu biur (o średniej powierzchni 57 m2) i dwóch apartamentów (o średniej powierzchni 73 m2). Pozostałe prace obejmują montaż niektórych płytek ceramicznych na podłodze, sprzęt sanitarny itp. Powierzchnia całkowita wynosi 917 m kw., z podłogą mezzanine 223 m kw., pokrytą werandami 27 m kw., a powierzchnia piwnicy 358 m kw.

Lokalizacja na mapie

Anglisides, Cypr, Anglisides
Sklepy spożywcze
Finanse
Powrót do Zostawić wniosek