Nieruchomości inwestycyjne 1 110 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$3,78M
$3,403/m²
;
In CRM: 57112
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,403/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 110 m²

Opis

Nowy projekt w regionie Kato Polemidia w Limassol. Jest jednym z najbardziej pożądanych obszarów mieszkalnych Limassol. Jest to świetna lokalizacja, ponieważ centrum miasta Limassol znajduje się 10 minut stąd, a tylko 5 jest do głównej autostrady, która łączy główne miasta i lotniska Cypru. Główne cechy 2 lata Gwarancja Austriacki system fotowoltaiczny 3KW Niemiecka izolacja 10cm (ClimaPlus - Thrakon) Niemieckie panele słoneczne i włoska rura ciśnieniowa Włoskie kolektory i wielowarstwowy system rur z warstwą aluminium (Giacomini) Włoski system wodoszczelności (Copernit) Belgia wodoodporny parkiet z gwarancją LIFETIME (Quick- Step) Izolowane cegły i okna Duży budżet na urządzenia sanitarne, ceramiczne i płytki Ściany boczne pokryte klejem klejącym z włókien Ściany wewnętrzne wykończone klejem klejącym z włókien i trzy płaszcze stucco Bramy ocynkowane Włoski system filtrowania wody w całym domu Wybór fasady HPL / kamienia / drewna Status: Plan wyłączenia