Sklep 464 m² Mitsero, Cypr

Mitsero, Cypr, Mitsero
$336,432
$725/m²
;
In CRM: 26282
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $725/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    464 m²

Opis

Miejsce handlowe dawniej używane jako restauracja w Mitsero w Nikozji. Główny budynek ma powierzchnię ok. 338m ². Składa się z jadalni, sceny, toalet, kuchni, baru, magazynów i szatni personelu z toalety. Wzdłuż południowej granicy umieszczono baldachim na metalowej ramie. Po północnej stronie budynku zbudowano metalową ramę o powierzchni ok. 84m ² i wykorzystano ją jako dodatkową jadalnię. Na południowo-zachodniej granicy pola znajduje się pomocnicza struktura ok. 22m ², używana głównie jako miejsce do przechowywania. Zbudowano również szopę pokrywającą barbeque. Na południowo-wschodniej granicy istnieje mały metalowy budynek o powierzchni ok. 20m2. Powierzchnia zewnętrzna budynku składa się z krajobrazu, placów zabaw i chodników. Bezpośredni obszar składnika aktywów obejmuje rozwój sytuacji mieszkaniowej i nierozwinięte działki gruntu.

Lokalizacja na mapie

Mitsero, Cypr, Mitsero
Powrót do Zostawić wniosek