Willa 3 pokoi 100 m² Istria County, Chorwacja

Chorwacja
$335,792
$3,358/m²
;
In CRM: 206736
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Istria, jedna z najbardziej pożądanych atrakcji turystycznych Chorwacji, jest powszechnie znana z gastronomii, naturalnego piękna i gościnności mieszkańców.

Dom znajduje się w małej, spokojnej wiosce na wzgórzu, w samym centrum słynnych i popularnych miejsc, takich jak Motovun, Hum, Buzet, Kolti i Pazin. Do Porec (morze i plaże) około 40 minut spokojnie jazdy.

Dom jest w pełni umeblowany i składa się z kilku kaskadowych, starannie zintegrowane poziomy.

Parter / piwnica: Oddzielne, piękne studio z łazienką, sauną, dodatkową łazienką, pralnią i garażem.
Główne piętro: Salon, kuchnia z jadalnią, kuchnia letnia z dużym tarasem i WC dla gości.
Podłoga górna: Główna sypialnia z dostępem do tarasu i jacuzzi, galeria zawiera dwa oddzielne łóżka, łazienkę i inny taras.

Podczas renowacji i wyposażenia domu w 2022 r. wszystkie szczegóły zostały dokładnie przemyślane. Dom jest podłączony do lokalnego kanalizacji i systemu zaopatrzenia w wodę.

Dom jest używany do krótkoterminowych czynszów i działa jako ugruntowana firma z doskonałymi recenzjami na stronach podróży.

Lokalizacja na mapie

Chorwacja
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny