Willa 6 pokojów 163 m² Opcina Karlobag, Chorwacja

Opcina Karlobag, Chorwacja
$1,15M
$7,062/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    518 m²

Opis

Ten wyjątkowy dom jednoosobowy na sprzedaż w Mandre na wyspie Pag oferuje rzadką okazję do posiadania własności pierwszej-wiosna-morze, położony zaledwie 10 metrów od krystalicznie czystych wód Adriatyku.
Posiadłość ta jest przeznaczona dla osób poszukujących luksusowego, przybrzeżnego stylu życia lub wysokiej wydajności inwestycji na kwitnącym chorwackim rynku wynajmu turystyki.

W głównym domu znajduje się przemyślany układ na dwóch piętrach.
Na parterze znajduje się komfortowa sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, z tarasem, który płynie bezpośrednio do prywatnego basenu.
Na piętrze znajdują się dwie dodatkowe sypialnie i otwarty salon z kuchnią i jadalnią, co prowadzi do balkonu, który oferuje zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na wyspy Olib i Silba.

Zwiększenie wartości nieruchomości, dwa w pełni wyposażone domy ruchome (38 m ² i 25 m ²) znajdują się na oddzielnej powierzchni pod basenem w kierunku linii brzegowej. Większa jednostka posiada dwie sypialnie i dwie łazienki, podczas gdy mniejsza jednostka oferuje przytulną jedną sypialnię, oba zapewniające zacienione tarasy dla ostatecznego relaksu letniego.