Dom 2 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$230,153
$2,073/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    111 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 100 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Działka budowlana z domem do remontu - REF ID: 2041/28 w Šolta Działka budowlana z domem do remontu i widokiem na morze na wyspie Šolta. Na działce budowlanej o powierzchni 1100 m2 znajduje się parter o powierzchni mieszkalnej 111 m2. Dom wymaga remontu. Składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki i dwóch dużych tarasów. Możliwe jest zbudowanie dwóch kolejnych pięter. Dom posiada wodę, prąd i połączenia telefoniczne. Dom oferuje otwarty widok na morze i bajkową przyrodę wyspy. Działka znajduje się 200 m od morza, ma bezpośredni dostęp do drogi. Lokalizacja jest w spokojnym miejscu z przystanią dla łodzi, idealny dla turystyki i wakacji.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte