Willa 4 pokoi 194 m² Grad Porec, Chorwacja

Grad Porec, Chorwacja
$958,969
$4,943/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    194 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    896 m²

Opis

Imponująca nowa nowoczesna willa w Kaselir- Labinci w pobliżu Porec!
Całkowita powierzchnia wynosi 194 m2. Powierzchnia działki 896 m2
Budowa zostanie zakończona w 2023 r.

Willa należy do nowego kompleksu nowoczesnych willi.

Willa będzie składać się na parterze kuchni, jadalni i salonu, WC, łazienka, sypialnia, spiżarnia i zadaszony taras.
Na pierwszym piętrze będą jeszcze trzy sypialnie, każda z własną łazienką. Ponadto, jeden pokój będzie miał dostęp do tarasu.

Dom będzie wyposażony w elektryczne ogrzewanie podłogowe na parterze i na górze. Ponadto willa będzie wyposażona w nadzór wideo i system alarmowy z aktywacją ruchu. Zewnętrzna stolarka będzie wykonana z aluminium, a drzwi wewnętrzne ze sklejki lub drewna litego. W salonie będzie kominek / kominek.

Ziemia będzie wyposażona w system nawadniania, a basen będzie pokryty folią. Betonowa płyta dachowa jest oddzielona co najmniej 12 cm wełny kamiennej. Styropian 10 cm stosowany jest jako izolacja ścian zewnętrznych.
Kolor fasady (fasa.it) według wyboru klienta. Cena obejmuje płytki pochodzenia włoskiego, WC i zlewozmywak (Catalano New- Zero), szkło prysznicowe, elementy gipsowe (Paffoni).