Działki 2 830 m² Municipality of Novigrad, Chorwacja

Municipality of Novigrad, Chorwacja
$408,040
$144/m²
;
Data aktualizacji: 16.06.2025

• Adres
    6019

Opis

Novigrad Zadarski, Budynek o powierzchni 2830 m2 jest na sprzedaż w Novigrad w kompleksie apartamentowym Crnopalj. Pole znajduje się 250 m od morza, na wysokości 40 m, co zapewnia widok na morze. Cała infrastruktura jest tuż obok drogi dojazdowej do działki. Możliwe jest połączenie większych lub mniejszych gruntów, które zostaną rozdzielone na oddzielną działkę za pomocą analizy podziału (uwzględnionej w cenie). Grunty położone są w części zabudowanej osady, gdzie można w min zbudować budynek mieszkalny składający się z 2 jednostek mieszkalnych. 300 m2 lub budowa 4 budynków mieszkalnych przy minimum 600 m2 (dla odłączonych budynków). Maksymalna wysokość budynku wynosi 9,00 m, a maksymalna liczba pięter to Po + P + 2 + Ptk. Cena: 353,750 € Cena za m2: 125 € Opłata brokerska: 2% + VAT uzgodnionej ceny zakupu www.biliskov.com ID: 12910

Lokalizacja na mapie

Municipality of Novigrad, Chorwacja
Edukacja
Jedzenie i picie
Finanse
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek