Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$414,021
VAT
$3,750/m²
;
Data aktualizacji: 28.04.2026

Cena za m²
    $3,750/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Lokalizacja: W samym centrum Burgas, krok od ulicy pieszych "Aleko Bogoridi".