Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$86,535
$1,352/m²
;
In CRM: 350586
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,352/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Umeblowane 1 - Apartament Sypialnia 124; Holiday Fort Golf Club, Sunny Beach IBG Real Estates oferuje na sprzedaż urządzone 1-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze (bez windy) w popularnym kompleksie Holiday Fort Golf Club w Sunny Beach. Apartament cieszy się przyjemnym i spokojnym widokiem na otwarte pola i tereny zielone, oferując prywatność i spokój, będąc jeszcze blisko plaży i centrum ośrodka. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do natychmiastowego użytku lub wynajmu. Apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, jednej sypialni, łazienki z WC i balkon. Nadaje się do użytku wakacyjnego, całorocznego życia, lub wynajem inwestycji. Holiday Fort Golf Club jest częścią dużego kompleksu wypoczynkowego z rozległą infrastrukturą i pięknie urządzone terytorium, oferując liczne udogodnienia dla właścicieli i gości. Kompleksowe obiekty: • 9 basenów dla dorosłych i dzieci (2 ze zjeżdżalniami) • 2 restauracje (dania kuchni bułgarskiej i europejskiej) • Kort tenisowy i boisko do piłki nożnej • Golf trening zielony (15 otworów) • Plac zabaw dla dzieci • Obszary zielone i strefy relaksacyjne • Supermarket, sklepy i wymiana walut • Bezpłatny parking dla właścicieli i gości • Usługi masażu • Klub internetowy • 24 / 7 bezpieczeństwo i kontrolowany dostęp Opłata za utrzymanie: 14 €/ m2 rocznie. Wspaniała wartość nieruchomości w dobrze utrzymanym kompleksie, idealny na wakacje, stałe życie lub wynajem inwestycji.