Mieszkanie 1 pokój 48 m² Tankovo, Bułgaria

Tankovo, Bułgaria
$53,658
$1,118/m²
;
Data aktualizacji: 9.05.2026

Cena za m²
    $1,118/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Opis

Opis przedmiotu: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,81 m ² na drugim piętrze kompleksu Sunny Day 5 w Sunny Beach, Bułgaria. Apartament oferuje widok na basen i jest wyposażony w wysokiej jakości meble - idealne na wakacje lub inwestycje. Dwa pokoje (pokój dzienny + sypialnia) Balkon z widokiem na basen Nowoczesne i wysokiej jakości meble Położony bezpośrednio na popularnej plaży Sunny Wyposażenie i osprzęt: Powierzchnia: 47.81 m ² Piętro: drugie piętro 2 pokoje (pokój dzienny + sypialnia) Balkon z widokiem na basen W pełni umeblowane w dobrej jakości Nowoczesna kuchnia z urządzeniami Łazienka z prysznicem Klimatyzacja Pula wspólnotowa w kompleksie Blisko plaży, restauracji i sklepów Lokalizacja: Apartament znajduje się w popularnym kurorcie Sunny Day 5 w Sunny Beach, Bułgaria - jednym z najbardziej znanych kurortów nadmorskich kraju. Zaledwie kilka minut spacerem od pięknej piaszczystej plaży, idealne do pływania, opalania i sportów wodnych. Restauracje, kawiarnie i bary w pobliżu oferuje szeroki wybór kuchni bułgarskiej i międzynarodowej. Opcje zakupów, takie jak supermarkety, sklepy z pamiątkami i apteki są łatwo dostępne. Rozrywka i wypoczynek, takie jak parki wodne, minigolf, siatkówka plażowa i wynajem łodzi są dostępne w okolicy. Transport publiczny: Autobusy i taksówki szybko łączą Cię z sąsiednimi miastami lub atrakcjami. Cichy i dobrze utrzymany kompleks, ale blisko tętniącego życiem centrum Sunny Beach, co czyni go idealnym na wakacje i długoterminowe wynajem. Przyroda i okolice: piękny deptak nad morzem, parki i tereny zielone na spacery i sporty. Różne: Masz pytania dotyczące nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.