Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$106,808
$1,303/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    23 ti septemvri

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,303/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    82 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

🏡 Opis nieruchomości

Stylowe mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na naturę.

Nieruchomość ma powierzchnię 82 m² i znajduje się na 2. piętrze. Wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz harmonijną koncepcją przestrzeni. Idealna zarówno jako apartament wakacyjny, jak i do całorocznego zamieszkania.

Układ pomieszczeń:

  • Przedpokój
  • Przestronny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą