Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$95,219
$1,587/m²
;
In CRM: 349047
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $1,587/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Duplex 1 - Apartament z widokiem na basen 124; VIP Vision, Sunny Beach IBG Real Estates ma przyjemność zaoferować ten urządzony dwupoziomowy apartament z sypialnią, położony na 5 i 6 piętrze w nowoczesnym kompleksie VIP Vision w Sunny Beach, zaledwie 550 metrów od długiej piaszczystej plaży. Apartament ma powierzchnię 59.73 m2 i jest urządzony na dwóch poziomach, oferując wygodny i praktyczny układ. Jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do natychmiastowego użycia lub wypożyczenia. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, otwarty na balkon z przyjemnym widokiem na basen. Na drugim poziomie znajduje się jedna sypialnia, drugi balkon z widokiem na basen oraz łazienka z prysznicem, WC i umywalką. Dzięki dogodnej lokalizacji i dobrze rozwiniętej infrastrukturze, VIP Vision nadaje się na wakacje letnie, całoroczne życie lub wynajem inwestycji. Udogodnienia w obiekcie VIP Vision Complex: • Basen odkryty z częścią dla dzieci • Łóżka słoneczne i strefy relaksu • Restauracja i grill • Plac zabaw dla dzieci • Zielone obszary krajobrazu • Fitness i sauna • Winda • Parking • 24 / 7 ochrona i nadzór wideo Odległość do plaży: 550 m Roczna opłata za utrzymanie: 10 EUR / m2 Obiekt ten oferuje doskonałą okazję do posiadania komfortowego domu wakacyjnego w pobliżu morza w Sunny Beach. Kontakt IBG Real Estates dla więcej informacji lub zorganizować oglądanie.